Gaziantep Genç İş İnsanları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Koçer, mesajında, bayramların her zaman kucaklaşma, bir araya gelme, paylaşma, birlik ve beraberlik duygularını geliştiren müstesna günler olduğunu aktardı.

Yaşadığımız depremin ardından, zor günlerden geçtiklerini anlatan Koçer, “İşte tam da bu noktada bayramın getireceklerine belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemi yaşıyoruz. Bu anlamda Ramazan Bayramının hepimiz için yenilenme, güçlerimizi birleştirme, bakış açımızı değiştirip yaraları birlikte sarmanın vesilesi olacaktır. Bu anlamda bu yılı Ramazan Bayramı bizler için daha anlamlı ve birleştirici olacak.” dedi.

Ramazan Bayramının ülke için hayırlara vesile olmasını dileyen Koçer, şöyle devam etti:

“Ortak değerlerimizin, hoşgörümüzün, birlik ve beraberliğimizin, anlayışımızın ve bağışlama duygularımızın daha da ön plana çıktığı bayram günlerinin daha güzel yarınlara vesile olmasını diliyorum. Ülkemizde barış, kardeşlik ve huzur ortamının da pekişmesini, yaşanan acıların son bulmasını ümit ediyorum. Bolluk, bereket ve huzurun doyasıya yaşandığı, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, hoşgörü, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma gibi vasıflarla toplumsal bağlarımızın daha da güçlenmesine vesile olan Ramazan ayında, deprem bölgesinde de kardeşlerimizin unutulmamasını, bölgedeki yaraların hızla sarılması için güç birliğinin artmasını bekliyoruz. Bu noktada toplumun her kesiminin işin bir ucundan tutması gerekir. Hüznün yerini sevince bıraktığı, sofralarımızda bu ayın getirdiği bolluk ve bereketin, gönüllerimizde huzurun eksik olmadığı, aile bağlarımızın güçlendiği, hoşgörü ve barış ortamını pekiştiren bir bayram geçirmemizi temenni ederek, üyelerimizin, şehrimizin, ülkemizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.”