Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu ve Üyeleri ağaç dikimi, uçurtma şenliği ve kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.  

Gaziantep Genç İşadamları Derneği(GAGİAD) tarafından gelenekselleşen ve gelecek nesillerin çevre bilinciyle yetişmesi için gerçekleştirilen ağaç dikimi, uçurtma şenliği ve kahvaltı etkinliğinde üyeler, üye eşleri ve çocuklar bir araya geldi.

Erikçe Mutfak Sanatları Merkezinde gerçekleşen kahvaltı organizasyonu, etkinlikleriyle eğlenceli anlara sahne oldu. Çocuklar kendileri için hazırlanan aktivitelerde doyasıya vakit geçirirken, üyelerde birbirleriyle keyifli bir sohbet ortamı yakaladı. Kahvaltıdan sonra GAGİAD üyeleri, aileleriyle birlikte uçurtma şenliğinde uçurtma uçurarak, güzel havanın tadını çıkardı.

Sonrasında ise yarınlara daha iyi bir gelecek bırakmak, ağaç ve orman konusunda bilinç oluşturmak ve şehrimizi daha yeşil bir hale getirmek amacı ile derneğin bünyesinde bulunan GAGİAD Ormanına üyeler fidan dikimi gerçekleştirdi. Üyeler ve çevre gönüllülerinin katkıları ile 1997 yılında kurulan ve 123 bin 500 metrekare alan üzerinde bulunan GAGİAD Ormanına, etkinlik kapsamında 3 bin adet fidanın daha toprakla buluşması planlandı.

Etkinlik, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*