Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Karataş, Gaziantep Genç İş İnsanları Derneği (GAGİAD) Başkanı Cihan Koçer ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

GAGİAD Başkanı Koçer ve yönetim kurulu üyeleri, Hakimler Savcılar Kurulu'nun yaz kararnamesi ile Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Karataş’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Koçer, ziyarette derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.Karataş’ın yeni dönemde de görevini layıkıyla yerine getireceğine yürekten inandıklarını ifade eden Koçer, yeni adli yılın ülkeye hayırlı olmasını dileyerek, Karataş ve ekibine başarılar diledi. Başsavcı Karataş ise GAGİAD’ın Gaziantep’in en önemli iş insanlarının bir araya geldiği bir merkez olduğunu belirterek, yaptığı faaliyetlerle de kente değer kattığını aktardı. GAGİAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiğine işaret eden Karataş, Yönetim Kurulu Başkanımız Koçer ve Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar diledi.

Ziyaret GAGİAD Başkanı Cihan Koçer’in Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Karataş adına dikilen fidan sertifikası takdimiyle son buldu.