Ulu Önderimizin öncülüğünde başlatılan özgürlük ve bağımsızlık mücadelemiz dünya tarihine emsal olmuş bir başarı ile sonuçlanmıştır. Cumhuriyetin ilanı ile birlikte milletimiz çağdaş, gelişen ve kalkınan bir ülke olma yolunda temeller atmıştır.

Milletimiz, azmi ve kararlılığı ile Kurtuluş mücadelesini kazanmış her türlü olumsuzluklara rağmen laik, çağdaş, eşit ve özgür bir ülke kurmayı başarmıştır. Bizler tarihimize sahip çıkarak atalarımızdan aldığımız bu emaneti hep birlikte bilinçle taşıyarak ülkemizi başarılı bir geleceğe taşırız. Bu bilinç ve bu hedef doğrultusunda genç iş insanları olarak ekonomik, sosyal, kültürel alanlarda ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar içerisindeyiz. Dünyada ve komşu ülkelerde yaşanılan sıkıntılar tüm dünyayı etkilediği gibi ülkemizi de olumsuz şekilde etkilemektedir. Bu durumdan birlik ve beraberlik içerisinde ekonomik, sosyal ve siyasi önlemlerimizi doğru şekilde alarak ülkemizi koruyabiliriz. Bu konuda hepimize sorumluluklar düşmektedir.

Cumhuriyetimizin 91. Yılını kutluyor, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi saygıyla anarak, ülkemize ve tüm dünyaya barış ve huzur diliyorum.

Taner Özdurak
Yönetim Kurulu Başkanı

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*