AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Yönetim Kurulu Başkanımızı ve Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.

Gagiad’ın yaptığı faaliyetleri takip ettiğini ve yapılmakta olan projeleri çok başarılı bulduğunu belirten KOÇER; yeni dönemde; kısa sürede birçok başarılı çalışmalar yapıldığını Gaziantep’in , insanlarımızın kazananımları doğrultusunda her türlü fikir ve düşüncede Gagiad’a desteğe her zaman hazır olduğunu belirterek Yönetim Kurulumuza çalışmalarında başarılar diledi. Gagiad’ın Türkiye’de aranan bir dernek noktasına doğru ilerlediğini vurgulayan KOÇER sözlerine şöyle devam etti; ‘’Yenilikçi olmak risk almaktır, risk alınarak ancak iyi işler ortaya konur. İnsanların güveni de ancak bu şekilde kazanılır.’’ dedi. Gagiad Önceki Dönem Başkanlığı süresindeki tecrübelerinden de bahseden KOÇER;’’ Gagiad benim için önemli bir yere sahip Gagiad Başkanlığımın ardından 13 yıl Gaziantep Sanayi Odasında Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptım. Daha sonra farklı bir kulvarda yeni bir görevle yola çıktım. Şuan meclisin kalbi olan plan ve bütçe komisyonunda çok önemli kanun tasarılarına imza attık ve bu kanun tasarıları Türk iş dünyasının ve Türk insanının refahına yönelik kalkınmasına yönelik çok önemli kanunlardır.’’dedi. Her zaman Gaziantep hizmetinde olduklarını belirten Koçer “ Yeni Türk Ticaret Kanundan da 1Temmuz yürürlüğe gireceğini hatırlattı ve bu konuda iş dünyasında bu konu da bir takım çekincelerin olduğunu. Bunları aşmak için hızlı bir çalışma yaptıklarını devam eden süreçte kendilerine ulaşan çekinceleri ve eksikleri meclis gündemine taşıyacaklarını belirtti.”

Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner ÖZDURAK, Gagiad Önceki Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Nejat KOÇER’i bir milletvekili olarak ağırlamaktan büyük onur ve gurur duyduklarını dile getirdi. Yönetim Kurulu Başkanımız Taner ÖZDURAK, derneğimizin faaliyetleri ve hedeflerinden bahsedetti. Ayrıca Özdurak şehrimiz orman fakiri bir bölge Türkiye de ağaçlandırma oranı %27 iken şehrimizde %16 kalmıştır. Sivil bir kuruluşu olarak bunu da gündeme taşıyacaklarını ve bu konuda gerek GAGİAD ormanıyla gerekse de farklı çalışmalarla daha ciddi katkılar oluşturmaya çalışacaklarını belirtti.

Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner ÖZDURAK’, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’in Gaziantep ve ülkemiz için yaptığı gurur verici çalışmaları takip ettiklerini ve GAGİAD olarak her zaman her konuda milletimizin için çalışmaya hazır olduklarını belirterek ziyaretten dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyaret sonrası Yönetim Kurulu Başkanımız Taner ÖZDURAK, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat KOÇER’e ziyaret anısına hediye takdim etti ve hatıra fotoğrafı çekildi.

faaliyet-39-01

 

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.