Gaziantep Ak Parti Milletvekili Nejat Koçer, Ak Parti Milletvekili adayı Selami Yetkinşekerci ve Ak Parti Üyeleri Gagiad’a ziyarette bulundu.

Gagiad dernek merkezinde yapılan görüşmede seçim süreci görüşüldü. Ülkemizde ikinci seçime gidilmesinin Türkiye siyasi tarihinde bir ilk olduğunu vurgu yapan Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer şunları kaydetti; ‘’ Kurucu üyelerinden olduğum Gagiad’ın yeri benim için farklıdır. Bu bağlamda seçim gezileri kapsamında ilk ziyaretimizi Gagiad’a yapmak istedik. Sivil Toplum Kuruluşları ülkemiz için çok büyük önem arz etmektedir. Seçimden sonraki 4 aylık süreye baktığımızda çok şey değişti. 1 Kasım seçimlerinde önemli olan tek şey milli birlik, beraberlik ve milletin bekası için çalışmamızdır. Seçimden sonra hükümetin hızlı bir şekilde kurulması birlik ve beraberlikle yolumuza devam edilmesi gerekiyor.’’ dedi.

Gaziantep Milletvekili Adayı Selami Yetkinşekerci ise özelliklede iş dünyası ve sanayiciler için istikrarın önemli olduğundan bahsederek;’’ Bizler birer işadamı ve sanayiciyiz ülkemizi kalkındırmak için çalıştığımız bu sürede istikrar bizim için önemli bir etken. 4 aylık sürede yaşanan sıkıntıları tekrar yaşamamak için yeni bedeller ödememek için ülkemize ve birbirimize destek olmamız gerekiyor.’’ dedi.DSC_2936

Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak ise; Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’in Gaziantep’e önemli katkılarının olduğunu bu önemli çalışmalarının ve emeklerinin devam ettiğini vurgulayarak;’’ Ülkemiz başarılı, çalışan, üreten bir ülke artık ortak bir mantıkla eski hızına ve başarısına dönmesi gerekiyor. Üretmek, çalışmak başarımızı yakalamak ancak güven ve istikrar ortamı ile sağlanmaktadır. Güvenin olmadığı yerde başarı imkansızdır. Birçok şehit haberi alıyoruz bu da bizleri çok üzüyor. Bu durumdan mutlu değiliz. Demokrasi sınavı veriyoruz. Tek temennimiz 2 Kasım’da barış, huzur ve istikrarın hakim olmasıdır. Oy kullanmamızda bu bağlamda oldukça önemli. G20 gibi başarısı olan ülkemizin bir an önce eski başarısına dönmesi gerekiyor.’’ dedi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.