GAZİANTEP GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ G20 GENÇ GİRİŞİMCİLER İTTİFAKI ZİRVESİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK OLAN TÜRKİYE GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ İLE BULUŞTU…
GAGİAD Yönetim Kurulu üyelerimiz TUGİAD Yönetim Kuruluna merkezi İstanbul’da bulunan ofislerinde ziyarette bulundu.
Yapılan ziyarette 7-9 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşecek olan ve ev sahipliğini TUGİAD’ın yapacağı 2015 G20 Genç Girişimciler İttifakı Zirvesi hakkında bilgi verildi.
G20 Genç Girişimciler İttifakı Zirvesi hakkında hazırlanan slayt gösterisi ile birlikte TUGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi ÇUHACI zirvenin ,genç girişimciler ile tecrübe ve bilgi paylaşımı yaşamak ve global bir girişimcilik ağı oluşturabilmek amacı ile organize edilen küresel bir platform olduğundan bahsetti.
Dünyanın pek çok ülkesinden 600’den fazla genç girişimci, yatırımcı ve politikacının katılacağı zirveye başarı hikayelerine sahip müteşebbislerin de konuşmacı olarak katılacakları hakkında bilgi verildi.
Sunumun ardından zirve ile ilgili görüşlerini belirten GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Taner ÖZDURAK yapılacak olan zirvenin meşakkatli çalışmaların ürünü olduğunu, büyük önem arz eden bu projenin başarılı ve verimli geçmesini temenni ettiklerini belirti. Özdurak zirve ile ilgili olarak “G20 Genç Girişimciler İttifakı Zirvesinin ülkemize ziyaretçi, ekonomi ve tanıtım anlamında olumlu getirilerinin olacağı aşikadır.’’ şeklinde görüşlerini ifade etti.
GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Özdurak bir STK olarak yerli ve yabancı pek çok yatırımcının bir araya geleceği böyle bir platform oluşturdukları için TÜGİAD’ı tebrik ettiklerini ve GAGİAD Yönetim Kurulu olarak zirve ile ilgili her türlü desteği sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti.
TUGİAD Yönetim Kurulu üyelerinin de daha önce katıldıkları zirveler hakkında yaşadıkları tecrübeleri paylaştıkları, karşılıklı fikir alışverişi ile devam eden toplantı TUGİAD Yönetim Kurulu ve GAGİAD Yönetim KuruluIMG_2375 üyelerinin hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*