Pendik Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri, Gaziantep’ e düzenlen ziyaretleri kapsamında Gaziantep İşadamları Derneği Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Pendik Sanayici ve İşadamları Derneği (PESİAD) yönetimi ve üyeleri, Gaziantep Genç İş Adamları Derneği(GAGİAD) derneğini ziyaret ederek ekonomik gelişim noktasında fikir alış verişinde bulundular.
Her iki dernek üyelerinin ve yönetim kurulunun katıldığı toplantı, GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel’in açılış konuşmasıyla başladı. Tezel, Gaziantep Ekonomisi ve GAGİAD ile ilgili bilgi vererek, PESİAD Yönetim Kurulu ve Üyelerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
PESİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sami Bayram ise İstanbul’un Pendik bölgesinde 2005 yılında sanayici ve işadamlarının bir araya gelerek kurdukları derneğin, amacı, yapmış oldukları faaliyetler ve üye profili ilgili bilgi verdi.
Her iki dernek üyelerinin tanışıp, fikir alışverişinde bulunduğu ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ve hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.