Gaziantep Milletvekili ve Ak Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Nejat Koçer, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İl Başkan Yardımcısı Hilmi Dertli Ak Parti Kadın kolları üyeleri ve parti üyeleri Gagiad’ı ziyaret etti. Görüşmede Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak, Yönetim Kurulu üyeleri ve Gagiad üyeleri hazır bulundu.
Gaziantep sürekli büyüyen gelişen bir şehir olduğunu bunun yanında şehrin makro ve mikro düzeyde sorunlarının da olduğunu vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak şunları kaydetti;’’ Şehrimiz çalışan üreten ve sürekli gelişen bir şehir. Bu şehrin daha da gelişmesi için çalışıyoruz. Ancak bu tek başımıza olmaz. Gaziantep olarak artık teknolojiyi daha hızlı kullanmalı, katma değerli ürünleri üretmeli, ar-ge ve inovasyonu hayatımıza daha çok katmalıyız. Birim değeri 1.55 dolar olan ihracatımızı yukarılara çıkarmalıyız. Her görevinde olduğu gibi Plan ve Bütçe Komisyonunda da birçok önemli hizmetleri olan Nejat Koçer şuanda da Gaziantep Milletvekili ve Ak Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı olarak da şehrimize, ülkemize önemli katkıları ve hizmetleri vardır. Bizleri temsil eden siyasetçilerimizden istediğimiz 3 önemli başlık vardır. Bunlardan birincisi büyümemize gelişmemize çok katkı sağlayacağını düşündüğümüz sivil bir anayasa. İkinci olarak geleceğimizin gençlerimizin daha donanımlı daha bilinçli yetişmeleri için tam donanımlı bir eğitim müfredatı. Ve sonuncu olarak adalet reformu. Adalete tüm insanların inancı tam olmalı ve adalet sistemimiz yapısal reformlarla desteklenmelidir. Bu üç konuda yapısal reformlarla ilerlenildiği zaman ülkemizin önü daha açık olacağına inanıyoruz. ‘’ dedi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu yereldeki hizmetlerin kalitesinin geneldeki hizmetlere bağlı olduğunu belirterek;’’ Bizler yerel yönetimler olarak şehrimizi kalkındırmak için çalışıyoruz. Bu bağlamda genel merkezimizden milletvekillerimizden her konuda destek alarak ilerliyoruz. Çünkü bu şehri kalkındırmak geliştirmek ancak elbirliği ile istikrar ile sağlanır.’’ dedi.DSC_0609

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.