Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayı Ümit Özdağ ve Mhp parti üyeleri Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.
Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak 7 Haziran seçimlerinin ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını dileyerek sözlerine şöyle devam etti;‘’Ülkemiz genç bir ülke. Ülkemizi kalkınması ve gelişmesi için çalışıyoruz. Gaziantep ülkemize ekonomisiyle ticareti ile önemli katkıları olan bir şehir. Şehrimizin gelişmiş yönleri olduğu kadar desteklenmesi ve geliştirilmesi gereken de önemli eksiklikleri de var. Bizler şehrimizi ve ülkemizi hep birlikte elbirliği ile ileriye taşırız. Bu bağlamda şehrimiz için ülkemizi için katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.’’dedi.
MHP Milletvekili adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ ise;’’ Bizler ülkemize katkı sağlamak ve üretmek için görev yapacağız. Türkiye ekonomisinin gelişmesi için ciddi çalışmalar yapıyoruz. Özelliklede ekonomik anlamda birçok projelerimiz var. Gaziantep güçlü ve önemli bir şehir. Çalışmalarımız hep şehrimizin büyümesi ve gelişmesine yöneliktir.’’ dedi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*