CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker ve Ali Serindağ, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Akif Ekici, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Fethi Albayram, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Mustafa Aslan GAGİAD’ı dernek merkezinde ziyaret etti ve GAGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Üyeleriyle bir araya geldi.

Görüşmede, GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak; ‘’Şehirler yaşayan organizmalardır. İhtiyaçlar her geçen gün değişim göstermektedir. Gerek Gaziantep’in gerek Ülkemizin yönetimine talip olan tüm adaylarımızın şehirlerin vizyonunu değiştirecek projeler üretmesi ve çözümlerin uzun vadede planlanması önem arz etmektedir. Tüm yöneticilerimizin çalışmalarında ve meclislerinde daha fazla bayana önem vermeleri genç Cumhuriyetimizin ufkunu açacaktır. Her seçim bir demokrasi sınavıdır. Ülkemiz ve şehrimizin bu sınavdan başarılı çıkmasını temenni ediyorum.’’ dedi.

Büyükşehir belediye başkan adayı Akif Ekici ise, ilçe belediye başkan adaylarıyla birlikte Gaziantep’in gelişimi ve kalkınması ile ilgili birçok ortak proje ve çalışmalarının olduğunu belirterek Gaziantep’in dikkatleri üzerine çeken bir şehir olduğuna değinerek bu şehre katı sağlan herkese teşekkür ediyoruz dedi. Şehrimizin ekonomik anlamda kalkınmasının yanı sıra sosyal, kültürel ve eğitim alanına da katkı sağlayacak çalışmalar yapacaklarını belirten Ekici Gaziantep ile ilgili projelerini de GAGİAD üyeleri ile paylaştı. Toplantı Gaziantep ile ilgili karşılıklı soru-cevaplar ile son buldu.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.