Türkiye’nin ilk ve tek Zarafet Akademi’sini kuran ve alanında çok satan kitaplara imza atan Eğitimci-Yazar Gökhan Dumanlı, Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) üyeleriyle söyleşide buluştu.

Uzun yıllardır hem televizyon ekranlarında izleyicilerle hem de verdiği eğitim, seminer ve söyleşilerle katılımcıları ile arasında güçlü bir bağ kuran ve renkli anlatımı ile interaktif bir içerik sunan Gökhan Dumanlı, GAGİAD Kadınlar Kurulu’nun düzenlemiş olduğu “İş’te ve İlişkide Tutku Yaratmak” konulu söyleşide keyifli anlara imza attı.
Söyleşiye; GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel, Kadınlar Kurulu Başkanı Müge Tezel, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadınlar Kurulu ile birlikte birçok davetli katıldı. Kişisel özellikler, yetenekler, farklılıklar ve tutkularla doğru bir şekilde bağlantı kurmanın sağladığı faydaları anlatan Dumanlı; “Ailemiz, okulumuz, mahallemiz, çevremiz ve coğrafyamız bizi bir kalıba sokuyor. İnsanların olmamızı istedikleri gibi biri olmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bundan sonra ise büyük mutsuzluklarımız başlıyor. Sorgulamalar, iç hesaplaşmalar, her şeyin anlamsız gelmesi, boşluk, amaçsızlık… İşte burası değişimin başladığı yer olmalı. Bu esnada asla korkmayın ve vazgeçmeyin. Çünkü bu aşamada insanlar şanslı ve şanssız olarak ikiye ayrılır. Şanslı olanlar farkındalığı yüksek, bu saydıklarımı hayat süzgecinden geçirip gerçekten kim olmak istediklerine karar verenler, şanssız olanlar ise hiç bunların farkında olmayanlardır” dedi.
Seminerde ayrıca; hayal edilebildiğinden daha fazlasını başarabilmek için ilham olacak beceri ve özellikler, kullanılan kelimelerin ve beden dilinin gücünden nasıl etkili şekilde faydalanabileceği, insanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacak unsurlar, iş hayatında, sosyal yaşamda ve ilişkilerde istenileni elde etmek için iletişim kaynaklarındaki incelikler konuşuldu.
Farkındalık dolu seminer, Kadınlar Kurulu Başkanı Müge Tezel’in Gökhan Dumanlı’ya verdiği plaket ve sertifika ile sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.