Gaziantep Emniyet Müdürü Ali GEZER GAGİAD Yönetim Kurulu’na ziyarette bulundu.
GEZER Ziyaretinde, Gaziantep’te göreve başladığı günden bu güne kadar şehrin asayişi için Emniyet Teşkilatı olarak titizlikle çalıştıklarından bahsetti. Şehrimizde kontrol mekanizmasının %45 oranında arttırıldığını buna bağlı olarak kesilen cezaların %25 oranında azaldığını ifade etti.
Geçtiğimiz günlerde Emniyet Haftasını kutlayan teşkilat için Ali GEZER; tüm birim olarak bu tarz kutlamaları 5 yılda bir yaparak hem tasarruf sağlayacaklarını hem de daha kapsamlı bir organizasyon hazırlayacaklarını söyledi. Özellikle Gaziantep halkının emniyet Teşkilatından beklentilerini, yaptıkları çalışmaların değerlendirilebileceği bir platform oluşturmak istediklerini belirtti.
Gaziantep’te yaşayan yaklaşık 2milyon kişinin can güvenliğinden sorumlu olduğunu vurgulayan Emniyet Müdürü, şehrimizde yaşanan üzücü olaylar ve dezavantajlı gruplar için çalışmalar yapılmalı, toplum olarak birlik ve beraberlik ruhu ile destek sağlanması gerektiğini belirtti.
Yönetim Kurulu Başkanı Taner ÖZDURAK da hem ülke hem şehir olarak önemli bir dönemi; seçim sürecini geride bıraktıklarını ekonomik verilerde de bunun etkilerinin görüldüğünden bahsetti. Gaziantep’in hızlı bir şekilde büyüdüğünü ifade eden ÖZDURAK, şehrimiz ve Emniyetimiz için her türlü desteği sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti.
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.