Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, GAGİAD Yönetim Kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette GAÜN Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Bedir, GAÜN Genel Sekreteri Doç. Dr. Ayhan Doğan ve Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu Müdürü, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz, GAÜN Yönetim Üyeleri ve GAGİAD Yönetim Kurulu hazır bulundu.

Rektör Ali Gür;’’ Gaziantep Üniversitesi olarak Türkiye’de 16. sıradayız. 107 farklı ülkeden gelen öğrencilerimiz var ve bu yıl 12.500 öğrencimiz üniversitemize kayıt oldu. Geçen yıl bu rakam 9.500’dü. Hedefimiz Türkiye sıralamasında ilk 10 üniversite içerisine girmektir. Gaziantep potansiyeli yüksek birçok alanda kendini ispat etmiş önemli bir şehir. Bu şehre üniversite olarak katkı sağlamak bizim görevimiz. Bu görev doğrultusunda çalışmalarımızı ve projelerimiz yürütürken kurumlar arası ilişkileri de önemsiyoruz. Bu anlamada GAGİAD bizler için her zaman önem ve değer verdiğimiz bir kurum olmuştur.’’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel;’’GAGİAD olarak bugüne kadar üniversitemiz ile birçok başarılı projeler ve çalışmalar yürüttük ve bu çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gaziantep Üniversitesi tarafından yürütülen intörn uygulaması çok önemli ve şehrimiz için başarılı bir çalışmadır. GAGİAD olarak üniversitemizin başarıları bizlere onur vermektedir. Çünkü üniversiteler bir şehrin kalkınmasından en büyük itici güçtür. Donanımlı ve iyi eğitim alarak mezun olan öğrenciler gelecekte şehrin, bölgenin ve ülkenin kalkınmasında önemli bir yere sahip olacaktır.‘’ dedi.

Görüşme hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

rektör 1

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.