Eğitime verdiği destekle ön plana çıkan Gaziantep Genç İşadamları Derneği(GAGİAD) Kütüphaneler Haftası münasebetiyle Işıklı Ortaokulunu’nun kütüphanesine kitap bağışında bulundu.

Kurulduğu günden bu yana sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol alan Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD), Gaziantep’e bağlı Işıklı Köyünde bulunan Işıklı Ortaokuluna kitap bağışında bulundu. Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve GAGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Gerçekleşen ziyarette konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel, “Ülkemizin istikbali olan öğrencilerimize, aydınlık bir gelecek bırakmak istiyorsak onları daha çok kitap okumaya teşvik etmeliyiz. Eğitim sürecinde yeterli ve eşit imkânlara sahip olmayan okullara ulaşarak, öğrencilerin eğitim hayatlarındaki ihtiyaçlarını gidermek derneğimiz için çok önem taşımaktadır. Bu kapsamda bu kitaplar çocuklarımıza ilham olarak yollarına ışık tutacaktır. Biz GAGİAD olarak her zaman onların bu yolda destekçisi olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Işıklı Ortaokulu Müdürü Ayhan Keklik ise destek nedeniyle teşekkür ederek;“ Kitap yardımlarıyla geleceğe ışık tutan tüm GAGİAD Ailesine ilgilerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*