Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel  ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep İl Jandarma Komutanlığına atanan Kıdemli Albay Hüseyin Bekmez’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve Yönetim Kurulu üyeleri Gaziantep’e yeni atanan Kıdemli Albay Hüseyin Bekmez’e hayırlı olsun dileklerini iletti. GAGİAD Başkanı Tezel; “Gaziantep ili ve ilçelerinin huzur ve güvenliği için önemli çabalar harcayan emniyet ve jandarma ekiplerinin çok önemli bir görev üstlenmektedir. Bir şehrin kalkınmasında huzur ve güven ortamı en önemli etkendir. Bu etken sanayi, üretim, ekonomi ve sosyal yaşama oldukça önemli katkılar sağlar. Ülkemiz için çalışan tüm güvenlik güçlerimize teşekkürü borç biliriz” dedi.

İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüseyin Bekmez ise; “Şehrimiz ve ülkemizin güvenlik ve asayişinin korunması bizlerin en önemli görevidir. Bu görev doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız.Bunu yaparken bölünmez bütünlüğümüze zarar vermek isteyenin karşısında durup, bu vatan için her daim milli bilinç ile hareket eden kurum, kuruluş ve kişilerinde Jandarma İl Komutanlığı olarak arkasında duracağız. Bu kapsamda Gaziantep’in , 25 Aralık  destanını yazan bir kent olduğunu unutmamalı ve bu anlamlı geçmişe hep birlikte sahip çıkmalıyız” ifadelerini kullandı.

Kıdemli Albay Bekmez; “Ayrıca bir kentin sosyalleşmesi,dayanışması ve  gelişiminin temsil edildiği sivil toplum kuruluşları hem ülke içinde hem de uluslararası alanda bireylerin sesi olma görevini ifa etmektedir. Sizlerinde katkılarıyla kentimiz çok daha güçlü hale gelecektir” şeklinde konuştu.

Ziyaret Kıdemli Albay Hüseyin Bekmez adına GAGİAD Hatıra Ormanına dikilen 27 adet ağaç sertifikası ve çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.