Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Bora Tezel ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü’ ne atanan Cengiz Zeybek’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve Yönetim Kurulu üyeleri Gaziantep’e yeni görevine atanan Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

GAGİAD Başkanı Tezel; ‘’Huzur ve güvenliğin sağlanmasında ve şehrimizin ilerlemesinde emniyet güçlerimizin özverili çalışmaları göz ardı edilemez. Ülkemiz ve şehrimiz için çalışan asayiş sağlayan emniyet mensuplarına ve güvenlik güçlerimize teşekkürlerimizi sunarız.’’ dedi.

Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ise ; ‘’Gaziantep’in her geçen gün daha ileriye gitmesi güvenli ve huzurlu bir şehir haline gelmesi için çalışacağız. GAGİAD gibi sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde olunur ise şehrimizin daha da kalkınacağına inancımız tamdır.’’ dedi. Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, GAGİAD Yönetim Kurulu ’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek adına GAGİAD Hatıra Ormanına dikilen 27 adet ağaç sertifikası ve çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*