‘’Eğitime hep birlikte nasıl bir tuğla fazla koyabiliriz’’ sözünü eğitim konusunda ilke edinen Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) taşıma merkezli köy okulu olan Burç İlköğretim Okulunun ihtiyaçlarını karşıladı.

Okulun istek ve ihtiyaçlarının hassasiyetle giderilmesini sağlayan Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD), okula tam donanımlı fotokopi makinesi armağan etti ayrıca okul bahçesinde bulunan, zaman içerisinde yıpranan, bakım ve onarımı yapılamayan Atatürk Büstü’nün de tadilatını üstlenerek okul bahçesinde ki büstün yenilenmesi sağlandı.

Gagiad’ın; Burç İlköğretim Okuluna yaptığı desteklerden dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Taner ÖZDURAK’ı ziyaret eden Okul Müdürü ve öğretmenleri okulun ihtiyaçlarının karşılanmasından dolayı teşekkürlerini belirterek Özdurak’a teşekkür plaketi sundu.

Gaziantep’in eğitimde de gelişmesi, ülkemizde geleceğe güvenle yürüyen, bilgili ve donanımlı bireyler yetişmesi için yapılacak her türlü yardım ve projelere Gagiad olarak her zaman destek olacaklarını vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Taner ÖZDURAK eğitim konusunda desteklerinin ve projelerinin devam edeceğini belirtti. Sözlerine şöyle devam eden Özdurak; ‘’Gaziantep Valiliği’nin öncülüğünde başlatılan ‘’Geleceğimize Bir Tuğla da Sen Koy, Bir Okul Bin Gelecek’’ projesi kapsamında kampanyaya destek amaçlı oluşturulan 4027 kısa mesaj servisine desteklerimiz devam ediyor ve bu proje şehrimiz adına eğitimi desteklemede çok iyi bir fırsattır.’’ dedi.

faaliyet-44-01

 

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.