Gaziantep Genç İş Adamları Derneği (GAGİAD) Kıbrıs İlköğretim Okulu kütüphane tefrişatını tamamladı.

 Tefrişatını tamamladığı kütüphanenin açılışını gerçekleştiren GAGİAD Yönetim Kurulu açılış düzenledi. Açılışta Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı, GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel, Yönetim Kurulu Üyeleri ve GAGİAD Üyeleri ve hazır bulundu.

Gaziantep Genç İşadamları Derneği tefrişat ihtiyacı olan kütüphanenin kitap, kitaplık, perde, halı, koltuk, masa, sandalye ve boya ihtiyacını karşıladı. Açılışta konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel Gagiad olarak çocuklarımıza yatırım yapmanın ne kadar önemli olduğunun hep farkında olarak hareket ettik. 23 yıldır var olan GAGİAD 20 adet sınıf, kütüphane, laboratuar, fen sınıfı tefrişatları tamamlandı. Üyelerimizle ortak yürüttüğümüz 109 tane anaokulu tefrişatı yapıldı. Bunun yanı sıra her yıl yaptığımız resim yarışmalarımızla öğrencilerimizin yeteneklerinin gelişmesine katkı sağlıyoruz.  Yarının büyüklerine bırakabileceğimiz en büyük miras onların eğitimleri için yaptıklarımızdır. Eğitimin gelişmesinde Sivil Toplum Kuruluşlarının sorumluluk bilinciyle hareket ederek küçük bir katkıda olsa eğitime verilen desteklerin önemli olduğunu vurguladı.

 

Öğrencilerin hazırlamış olduğu gösteriler ile keyifli geçen açılışın ardından GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel’e Kıbrıs İlköğretim Okulu Müdürü Ökkeş Hançer teşekkürlerini bildirerek plaket takdim etti.

Açılış programı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.
12
7DSC_016418

 

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*