Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Yeni Dönem Başkanı Cengiz Şimşek’e tebrik ziyaretinde bulundular.

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Yeni Dönem Başkanı Cengiz Şimşek ile bir araya geldi.
Görüşme esnasında yeni görevinin hayırlı olması dileklerini ileten Tezel; “Türkiye’nin en büyük OSB’sine sahip kentimiz hep güzel işler yaptı. Bu güzel işlerin sizin başkanlığınız döneminde de katlanarak daha da ilerleyeceğinden şüphemiz yok. Bu sebepten dolayı GAGİAD Ailesi olarak biz iş adamlarına düşen görev ve sorumluluğun farkında olarak önce şehrimiz sonra ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ileten Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Şimşek “Yeni dönemde de OSB’de geleceği olan yatırımların artması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.Bunu yaparken de şeffaflık ve ulaşılabilirlik kavramlarını göz önünde bulunduracağız. Sanayicilerimizi dinleyip, yatırımcılarımızın önünü açmak ve yeni iş sahaları oluşturmak için gayret göstereceğiz. Bu kapsamda GAGİAD gibi kıymetli sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak kentimiz için çok önemli projeler imza atabilir ve şehrimize katma değer katarak zirvede ki yerimizi koruyabiliriz” dedi.
Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*