GAGİAD YÖNETİMİ VALİ YERLİKAYA’YI ZİYARET ETTİ

 

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL beraberinde 13.Dönem Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Gaziantep Valisi Ali YERLİKAYA’yı makamında ziyaret etti.

Görüşme esnasında Başkan TEZEL; GAGİAD’ın en büyük önceliğinin 25 yıldır olduğu gibi bundan sonra da Gaziantep’e hizmet etmek olacağını,Gaziantep’in gelişimine katkı koymak için özellikle sanayi ve eğitim alanlarında faaliyetlerine özveri ile devam edeceklerini belirtti.

Gaziantep’in ve bölgenin sosyal, ekonomik,kültürel gelişmesine ve ilerlemesine katkı sağlayacak her türlü projeye destek olacaklarını, bu konuda birlik ve beraberlik  içerisinde el ele vererek çalışmaya hazır olduklarını belirten Tezel kabulleri için Vali Yerlikaya’ya teşekkürlerini iletti.

GAGİAD Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Vali YERLİKAYA, GAGİAD’ın Gaziantep için önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek,bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Gaziantep’in gelişme ve kalkınması için hizmet edileceğine olan inancını ifade etti.

Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL tarafından GAGİAD Ormanında Vali YERLİKAYA adına dikilen 27 fidan sertifikası ve plaket takdimi ile sona erdi.IMG-20180327-WA0005

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*