GAGİAD Yönetim Kurulu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Şehitkamil Belediyesi Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Fadıloğlu’na yeni dönemde başarılar dileyen Gaziantep Genç İşadamları Başkanı Bora Tezel; “Gaziantep’in başarısında hem belediyelerimizin hem de üretken halkımızın çok önemli katkıları var.Bu kıymetli hizmetlerinden dolayı Başkan Fadıloğlu’na teşekkür ederiz. Yeni dönemde de kentimize kazandıracağı güzide projelerine, biz de GAGİAD Ailesi olarak her türlü hizmeti vereceğiz” dedi.

GAGİAD Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ise GAGİAD’ın hep örnek projelerle fark yaratan işlere imza atmayı başardığını vurgulayan konuşmasında; “ Şehitkamil Belediyesi olarak, şehrimiz için farkındalığımızı ortaya çıkarabilecek projeler ortaya çıkarmak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda kentimize vermiş olduğunuz destek çok anlamlıdır. ” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Fadıloğlu, GAGİAD Yönetim Kuruluna başarılar diledi. Görüşme, hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.