Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Deniz KÖKEN ile bir araya geldi.

Görüşme esnasında yeni görevinin hayırlı olması dileklerini ileten Tezel; 23 yıldır çizgisinden ve değerlerinden ödün vermeden ilerleyen GAGİAD’ın sivil toplum kuruluşları içerisinde önemli bir rol oynadığını belirtti. ‘Hedefimiz öncelikle Gaziantep’tir, şehrimiz dinamik ve çabuk adapte olabilen bir şehirdir. Bu sebepten dolayı biz iş adamlarına düşen görev ve sorumluluğun farkında olarak önce şehrimiz sonra ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.’  şeklinde konuştu.

Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ileten Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Deniz KÖKEN; ‘Gaziantep bir marka şehirdir. Şehrimize, özellikle gençlerimize sahip çıkarak büyümeye devam etmeliyiz, ancak birlik ve beraberlik içerisinde olarak yararlı işler yapabiliriz’ dedi. Sivil toplum kuruluşlarının öneminin farkında olduklarını ve bayrağı daha ileriye taşımak için destek olmaya hazır olduklarını belirtti

Görüşme hediye takdimi ile sona erdi.2

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.