GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Kıdemli Albay Halil Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel Kıdemli Albay Halil Uysal’a hayırlı olsun dileklerini ileterek dernek hakkında bilgiler verdi. Sözlerine şöyle devam eden Tezel;’’ Gaziantepli iş adamları olarak bizlerin her zaman öncelikleri vardır. Bu önceliklerimizin başında ülkemiz, bölgemiz ve şehrimiz için çalışmak, üretmek ve istihdam sağlamak yer almaktadır. Bir şehrin kalkınmasında huzur ve güven ortamı en önemli etkendir. Bu etken sanayi, üretim, ekonomi ve sosyal yaşama oldukça önemli katkılar sağlar. Ülkemiz için çalışan tüm güvenlik güçlerimize teşekkürü borç biliriz. ’’dedi.

İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Uysal ise; Şehrimiz ve ülkemizin güvenlik ve asayişinin korunması bizlerin en önemli görevidir. Bu görev doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız. Ülkemizin daha çok üretmeye daha çok istihdam sağlamaya ihyacı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle de Gaziantep bu konuda oldukça başarılı bir şehirdir. Sanayimizin daha çok gelişmesi için katma değerli ürünler üretmeliyiz ve daha çok yatırım yapmalıyız.’’ diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.
374b75d6-e017-46d8-985e-d3ece1f243ae

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.