GAGİAD YÖNETİMİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR.YAVUZ COŞKUN’U ZİYARET ETTİ.

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve yeni yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun’u ziyaret etti.

Görüşme esnasında yeni yönetim kurulunu takdim eden Tezel; GAGİAD’ın her zaman olduğu gibi bu dönemde de önceliğinin Gaziantep’e hizmet etmek ve fayda sağlamak olduğunu vurguladı ve bu konuda Gaziantep Üniversitesi ile bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonrada kuvvetli bir işbirliği içinde olmak istediklerini belirtti.

GAGİAD Başkanı Tezel’i tebrik ederek, yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun; GAGİAD ile Gaziantep’e faydalı projelerde işbirliği yapmaktan gurur duyduklarını belirtti. 23 yıldır Gaziantep de imajını hiç bozmadan ilerleyen GAGİAD’ın bundan sonra da değerlerine sahip çıkarak ilerleyeceğine emin olduklarını ekledi.

GAGİAD yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL, bu yaz Gaziantep Üniversitesinde görev süresi dolan Prof Dr. Yavuz Coşkun’a hem GAGİAD’ a yardımlarından hem de memleketimize sağlamış olduğu katkılarından dolayı teşekkürlerini sunarken, Prof. Dr. Yavuz Coşkun adına dikilen 27 adet fidan sertifikası takdimi ile sona erdi.

rektör 22

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.