Gagiad Yönetim Kurulu, Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne atanan Ali Gezer’e ziyarette bulundu. Hayırlı olsun dileklerini ileten Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak Gagiad hakkında bilgi verdi.
Görüşmede Emniyet Müdürü Ali Gezer, Gaziantep’in hızla gelişen ilerleyen bir sanayi kenti olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti;’’29 yıldır görev yapıyorum geçtiğimiz ay itibari ile Gaziantep’e atandım. Gaziantep hızla gelişen büyük bir kent. Şehrin tabiyki sorunları olacak. Gaziantep’in en büyük avantajı sanayi şehri olması ve iş imkanı sunabilmesi bu konuda şanslı bir şehir. Bu ilin huzur ve güvenliği için görevimizi yapacağız.’’dedi.
Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak ise Gaziantep’in ekonomide etkin bir kent olduğunu belirterek; ‘’Şehrimiz ekonomik sosyal ve kültürel alanda sürekli bir gelişim içerisinde bunun yanında Gaziantep sürekli göç alan bir şehir. Bugün sanayimizin en büyük sorunu işçi bulma bu konuda çözüm üretilmesi ve özelliklede işsizlik maaşı konusunda yeni yaptırımlar gerekiyor.’’ dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.