GAGİAD Yeni Yönetim Kurulu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU’nu makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu üyelerini takdim eden GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL; ‘’25 yıldır emin adımlarla yürüyen derneğimizin, her zaman olduğu gibi öncelikleri şehri ve ülkesidir. Bu önceliklerimiz, bize yön vererek çalışmalarımıza ve faaliyetlerimize anlam katmaktadır. Gaziantep sürekli gelişen ve kendini yenileyen aktif bir şehir. Özellikle de Belediyelerimizin çalışmaları ve hizmetleri şehrimizin kalkınmasında büyük önem arz ediyor. Şehrimize kıymetli hizmetlerinden dolayı sizlere teşekkürü borç biliriz. ’’dedi.

GAGİAD Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU; ‘’GAGİAD örnek ve fark yaratan çalışmalarda yer alan, şehrine ve ülkesine hizmet etmeyi hedef haline getirmiş önemli bir kuruluştur. Yeni dönemizin hayırlı olmasını dilerim. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da şehrimiz ve ülkemiz için başarılı projelerde işbirliği içerisinde olmaktan memnun oluruz.’’ dedi.

Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL tarafından GAGİAD Ormanında Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU adına dikilen 27 adet  fidan sertifikası takdimi ile sona erdi.

 

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.