GAGİAD YÖNETİM KURULU GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN’İ MAKAMINDA ZİYARETTE BULUNDU.

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL beraberinde 13.Dönem Yönetim Kurulu üyeleri Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN’i makamında ziyaret ederek, yeni yönetim kurulunu takdim etti.
Görüşme esnasında GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL;25 yıllık köklü bir geçmişe sahip GAGİAD’ın en büyük hedefinin Gaziantep şehrine ve halkına hizmet etmek olduğunu ve genç işadamları olarak Gaziantep’i sosyal,kültürel konularda hak ettiği yerlere getirmek için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da en etkin şekilde çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan ŞAHİN’e Gaziantep’e yapmış olduğu önemli katkılarından dolayı teşekkürlerini sunan TEZEL Gaziantep’e katkı sağlayacak her konuda Büyükşehir Belediyesinin destekçisi ve bu konuda her zaman arkalarında olduklarını sözlerine ekledi.
Yeni Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN; GAGİAD’ın daima üretken ve ileriye dönük projeler içerisinde çalıştıklarını, yaptıkları çalışmalarla daima gençlere örnek olduklarını belirtti. Fatma ŞAHİN; “Şehrimize daha fazla güzellik kazandırmak istiyorsak daha çok çalışmalıyız ve şehrimize her konuda sahip çıkmalıyız.”diyerek cümlelerini sonlandırdı.
Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL tarafından GAGİAD Ormanında Fatma ŞAHİN adına dikilen 27 fidan sertifikası ve plaket takdimi ile sona erdi.
DSC_0201

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.