Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD), Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret ederek, yeni dönem için tebriklerini iletti.

 

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel, beraberinde 13.Dönem Yönetim Kurulu üyeleri ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret ederek, başarı ve tebrik dileklerini iletti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e yeni görevinde başarılar dileyen ve Gaziantep’e yapmış olduğu önemli katkılarından dolayı teşekkürlerini sunan Gaziantep Genç İşadamları Derneği Başkanı Bora Tezel; “Girişken ve halk ile iletişimi güçlü olan Başkanımızın, bu seçimde de çalışmalarının karşılığını aldığını düşünüyorum. Biz de GAGİAD olarak, Başkanımızın şehrimize kazandırdığı projelerini taktir ve takip ediyoruz. Bu kapsamda Belediyemizle birlikte en etkin şekilde çalışmaya devam ederek, Gaziantep’e hizmetlerimizi sunacağız” şeklinde konuştu.

Yeni Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin konuşmasında, GAGİAD’ın daima üretken ve ileriye dönük projeler içerisinde çalıştıklarını, yaptıkları çalışmalarla daima gençlere örnek olduklarını belirtti. Şahin; “Şehrimiz için hepimiz birlikte elele vererek çalışırsak, kentimizi geldiği noktadan daha yukarılara taşıyacağız. Biz ayrıştırıcı değil bütünleştiriciyiz. Amacımız Gaziantep’i sadece ekonomi şehri değil gastronomi, bilim, sanat ve kültür şehri yapmaktır. Bu yönde birlik ve beraberlik misyonumuzla kazanan bizler değil, Gaziantep olacak” dedi.

Ziyaret hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*