Gagiad Yönetim Kurulu yayınladığı bildiride; Ülkemizin zor günlerden geçtiği bu günlerde; milli iradenin inancı ve kararlılığı ile bu süreç başarılı bir şeklide atlatılacaktır. Bizlere düşen görev devletimizin her zaman yanında dimdik durmak ve iş adamları olarak daha çok çalışmaktır. Demokrasiye inancımız tamdır ve bundan sonrada GAGİAD olarak demokrasi mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir. Ülkemizde yaşanan bu darbe girişimi hükumetimizin ve halkımızın kararlı tavrı ile başarısız hale gelmiştir.

Ülkemizin birlik ve beraberliğini yok etmek için yürütülen her türlü girişimlerin karşısındayız. Seçilmiş hükumetimizin ve demokrasimizin her zaman destekçisiyiz. Bu süreçte Gazi şehrimizde ve tüm Türkiye’de meydanlara inen on binlerle gurur duyduk. Geçmişte olduğu gibi bugünde vatanımızın ve ülkemizin bütünlüğünü kahramanca koruduğunu ve koruyacağına bir kez daha şahit olduk. 

“Milli irademize ve ülkemize karşı başlatılan darbe girişimini kınıyor, girişiminin bastırılması sırasında canlarını feda eden ve şehit olan kardeşlerimizi rahmetle anıyor, yaralanan kardeşlerimize acil şifa diliyoruz.

 

GAGİAD YÖNETİM KURULU

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.