GAGİAD YÖNETİM KURULU 5.ZIRHLI TUGAY KOMUTANI TUĞGENERAL ALİ EKİYOR’A ZİYARETTE BULUNDU.

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL beraberinde 13.Dönem Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte 5.Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali EKİYOR’u makamında ziyaret ederek,yeni yönetim kurulunu takdim etti.
Görüşme esnasında GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL;GAGİAD ailesi olarak en büyük önceliklerinin Gaziantep halkı ve şehri olduğunu,25 yıldır olduğu gibi bundan sonra da Gaziantep’e hizmet edeceklerini vurguladı.
Başkan TEZEL,yeni yönetim kurulu olarak Gaziantep’in ve bölgenin sosyal,ekonomik gelişmesine ve ilerlemesine katkı sağlayacak her türlü projeye destek olacaklarını sözlerine ekledi. Tezel; ”Gaziantep tarihte olduğu gibi bugün de vatan ve millet unsurlarını ön planda tutan kahraman bir şehirdir. Bugünde bu değerlerimiz değişmemiştir. Ordumuza ve sizlere zeytindalı operasyonunda göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı şükranlarımızı ve minnetlerimizi sunmayı borç biliriz. Sizlerin özverili çalışmaları bizlere her zaman güç vermektedir. Ülkemiz için canlarını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.’’dedi.
GAGİAD Yönetiminin nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirten 5.Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ekiyor, GAGİAD’ın Gaziantep için önemli bir sivil toplum kuruluşunu olduğunu belirterek, bu kuruluşların daha fazla projelerde bulunması için birlik ve beraberlik içerisinde birlikte hareket etmelerinin daha faydalı olacağını belirtti.
Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL tarafından GAGİAD Ormanında 5.Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali EKİYOR adına dikilen 27 fidan sertifikası ve plaket takdimi ile sona erdi.
DSC_0193

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.