Gagiad X.Ödül Töreni Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Gaziantep Milletvekili ve GAGİAD 2.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Nejat Koçer, Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Büyükelçi Adnan Keçeci, Bölge İdare Mahkemesi Başsavcısı Mustafa Yalçın, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, GSO Yönetim Kurulu Başkanı – GAGİAD Kurucu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, GSO Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Ak parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, GAGİAD önceki dönem başkanlarının ve davetlilerin katılımıyla görkemli bir törenle yapıldı. 2 yılda bir düzenlenen GAGİAD ödül töreninde 13 kategoride 14 ödül verildi.

Bakan Çavuşoğlu yaptığı konuşmada GAGİAD’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik edip, “25 yıldır güçlenen bir kuruluş olduğunu bu akşam bir kez daha görmüş olduk” dedi.  Bakan Çavuşoğlu bu ödül töreni ile toplumun değişik kesimlerinden insanların kendi alanlarındaki başarılarından dolayı ödüllendirilmesinin hem kendileri, hem de GAGİAD adına gurur verici bir mutluluk olduğunu sözlerine ekledi.

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ise yaptığı açılış konuşmasında düzenledikleri ödül törenine büyük önem verdiklerine dikkat çekti.  Tezel, GAGİAD olarak başarının, başarılı kişilerin övgüye ve ödüle layık olduğunu düşünüyor, ödüllerin sağlayacağı iç motivasyonun yeni başarılara vesile olacağına inanıyoruz dedi.  20 yıllık bir geçmişe sahip olan kurum kültürümüzün önemli bir parçası olan ve bu yılda 10.sunu düzenlemiş olduğumuz ödül törenimizin GAGİAD ailesi olarak heyecanını, mutluluğunu paylaşıyoruz dedi. Tezel ödül töreninin, ödül komisyonumuz tarafından yürütülen ve büyük emekler sonucu ortaya çıkan bir çalışma olduğunu vurguladı.

GAGİAD X.Ödül Töreninde ödüle layık görülen isimler ise aşağıdaki gibi oldu.

Basın-Yayın Ödülü:  Turgay Noyan, Bilim Ödülü: Dr. Burcu  Özsoy, Eğitim Ödülü: İnan Aydınoğlu, GAGİAD Özel Ödülü: Fatma Şahin, Gastronomi Ödülü: Ragıp Güzelbey, Genç Yetenek Ödülü: Özel Sanko Okulları, Girişimci Ödülü: MESPA Sağlık, Kadın Girişimci Ödülü: Hülya Akkaya, Kültür Ödülü: Gaziantep Folklor Kulübü, Sanat Ödülü: Mustafa Bencan, Sosyal Hizmetler Ödülü: İbrahim Halil Kürkçü, Spor Ödülü: Serpil Yavuz, Spor Ödülü: Öznur Alamur, Yaşayan Tarih Ödülü: Ahmet Ziylan.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.