GAGİAD ÜYELERİ “GİRİŞİMCİLİK” KONULU SÖYLEŞİDE BİRARAYA GELDİ.
Gagiad Yönetim Kurulu ve Üyeleri,Per-Su Suni Deri Yönetim Kurulu Başkanı Perihan Çöçelli’nin konuşmacı olarak katıldığı “Girişimcilik” konulu söyleşide biraraya geldi.Çöçelli,Girişimcilik doğru yönetildiği zaman değer bulmaktadır.Birincisi hayalperest olmamak lazım,insan yapabileceği veya çok iyi bildiği bir alanda girişimci olmalı çünkü girişimcilik tutku ile birleşince başarıya ulaşıyor.Çöçelli,genç girişimcilere başarının anahtarını;emek olmazsa olmaz,bilgi olabildiğince çok,ilgili tutku bir aşk gibi,sabır,sakin ve sessiz girişimcilik ve başarı için bu 4 bacak olmazsa olmaz ve biri eksik olunca denge olmaz,her an düşebilirsiniz diyerek sözlerine ekledi.
Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ise konuşmayı ilham verici bulduğunu belirterek Çöçelli’ye katılımlarından dolayı teşekkür etti ve kendisi gibi kadın girişimcilerin sayısının artmasını umut ettiklerini dile getirdi.
Söyleşi,GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel tarafından GAGİAD Ormanında Sayın Perihan Çöçelli adına dikilen 27 fidan sertifikası ve plaket takdimi ile sona erdi. DSC_0266

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.