Yönetim Kurulumuzun ve çalışma gruplarımızın katıldığı genişletilmiş istişare toplantısı yapıldı. Toplantı da Yönetim Kurulumuz ve Çalışma grupları başkanlarımız ve üyelerimiz bir araya gelerek şehrimiz ve Gagiad adına neler yapabiliriz hakkında istişare yaptılar.

Toplantı gündemini belirttikten sonra konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Taner Özdurak ;’’ Gaziantep her alanda başarılı bir şehir biz bugün derneğimize nasıl faydalı olacağımızı tartışırken aslında şehrimize nasıl fayda sağlayacağımız görüşeceğiz. Yeni dönemde faaliyete geçen tüm Çalışma Gruplarımıza başarılar diliyorum. Çalışma grupları derneğimizin önemli birimleri arasındadır. Ve bizler çalışma gruplarımızın proje ve çalışmalarına katkı sağlayacak desteğe hazırız.’’ Dedi.

Toplantı Eğitim ve Çevre Çalışma Grubu Başkanı Erkan Duran, Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Çalışma Grubu Başkanı Gökhan Mengüç ve Sanayi ve Ticaret Çalışma Grubu Başkanı Nejmettin Memiş’e vekâleten çalışma grubu üyesi Serdar Doğdu’nun proje ve çalışmalarının anlatıldığı sunum ile devam etti.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.