Gagiad vizyon ve misyonları doğrultusunda oluşturulan ve aynı zamanda kendi bünyelerinde oluşturdukları proje, faaliyet ve organizasyonları hayata geçirmek amacıyla derneğimizin yapısında önemli katkıları bulunan çalışma gruplarımız yeni dönem toplantılarına başladı.
Sanayi ve Ticaret Çalışma Grubu ;
İlk toplantıda bir araya gelen çalışma grubu üyeleri kendi bünyelerinde çalışma grubu başkanını belirledi. Başkanlığına Nejmettin Memiş’in seçildiği Sanayi ve Ticaret Çalışma Grubun da Başkan Yardımcılığına Serkan Ay seçildi. Komisyon üyeleri olarak da Osman Ertuğrul Ural, Ahmet Tütüncüler, Haydar Baydık, İbrahim Evyapan, Mehmet Can Tuğsuz, Salih Eruslu, Serdar Doğdu görev aldı. Yönetim Kurulumuzu temsilen toplantıya Doğan Mazıcıoğlu ve Zeki Şahin katıldı.
Toplantıda çalışma grubu üyeleri sanayi ve iş dünyasına yönelik ortak proje ve çalışmalar üzerinde görüşmeler yapıp fikir alışverişinde bulundular.

Eğitim Ve Çevre Çalışma Grubu;
Toplantıda bir araya gelen Eğitim Ve Çevre Çalışma Grubu üyeleri başkanlığa Erkan Duran’ı seçti. Başkan Yardımcılığına ise Tuncay Özmermer seçildi. Çalışma Grubu üyeleri Enes Özkarslı,Dinçer Uğurluer,Ali Mert Özsoy,İbrahim Toprakçı,Özgür Muşlu,Kaya Severoğlu olarak belirlendi.Yönetim Kurulu temsilcisi olarak Alper Burnukara katıldı. Gagiad’ın eğitim ve çevre alanında yaptığı başarılı çalışma ve projeler değerlendirilerek eğitim ve çevre alanında Gagiad ve Gaziantep’e katkı sağlayacak yeni proje ve çalışmalar hakkında görüşüldü.

Sosyal Ve Kültürel Etkinlikler Çalışma Grubu;
Toplantıda başkanlık seçimi yapılırken başkanlığa Gökhan Mengüç seçildi. Başkan yardımcılığına ise Bülent Kömürcü önerilerek kabul edildi. Komisyon üyeleri de Merter Tümer,Ogün Bulut,Fadıl Binici,Gökhan Uçkun, Kerem Şahin,Ali Konukoğlu,İbrahim Ölçal, Nurettin Ay olarak belirlendi.Yönetim Kurulumuzu temsilen ve Çalışma grupları Yönetim Kurulu koordinasyonu amacı toplantıya Zeki Zorkirişçi ve Tayfur Özyaşar katıldı. Toplantıda Gagiad Sosyal ve Kültürel Etkinlikler faaliyetleri çerçevesinde sosyal ve kültürel alanda yapılması planlanan organizasyon ve faaliyetler hakkında görüşülerek Yönetim Kuruluna öneriler sunuldu.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.