Ulusal egemenliğimizin ve kurtuluş mücadelemizin en önemli başlangıcı olan 19 Mayıs 1919 ülkemiz için önemli bir gündür. Tarihimiz büyük ve meşakkatli zaferlerle doldur. Bizler tarihimizden güç alarak ülkemizi ileriye taşımalıyız. Yaptığımız tüm işlerde tarih boyunca yaşamış olduğumuz tecrübelerin ışığında yürümeliyiz.

Gençlerimize armağan edilen bugün aslında bizler için ayrı bir önem taşıyor. Bir ulusun gelişmesi ve kalkınması genç ve dinamik fikirlerle sağlanır. Türkiye Cumhuriyeti genç bir nesilden oluşuyor. Ve en önemli kazanımımız ve birikimimiz Gençlerimizidir. Girişimci ruhlu gençlerimize sahip çıkmak onlarla kol kola yürümek biz işadamlarının en önemli görevi.Özverili bir şekilde bilgili ve donanımlı olarak yetiştirdiğimiz bireyler geleceğimizin asil sahipleri. Dün olduğu gibi bu günün sahipleri değil gelecek nesillerin emanetçileriyiz. Ülkemizin daha ileriye gitmesi için genç beyinlerin daha iyi eğitilmesi gerekiyor. Çünkü bir toplumun başarısının en önemli unsuru eğitimdir. Eğitim kalite düzeyi gelişmenin çıtasının yüksekliğini belirleyecektir.

Tüm gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı kutlar, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi rahmetle anarım.

Taner Özdurak
Yönetim Kurulu Başkanı

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.