başkanın mesajı

 

 

Dile kolay 23 yıl…

Bir okul olarak nitelendirdiğimiz GAGİAD bugün 23 yaşında.  GAGİAD’la büyüyen çocuklarımız bugün Üniversite mezunu…

23 yıl önce Kurucu Başkanımız Adil Sani Konukoğlu önderliğinde, 44 kurucu üye ile temelleri atılmış olan derneğimiz bugün 255 üyeden müteşekkil büyük bir aile.

Kendi kurum kültürü, yıllara ve farklı gelişmelere rağmen değişmeyen çizgisi, dinamik üyeleri, Gaziantep’i yansıtan profili ile GAGİAD şehrimizin ve ülkemizin gözbebeği STK’larından.

19 Mart 2016’da yapılan genel kurul ile nesilden nesle adeta değerli bir vazo gibi iletilen GAGİAD şimdi bize emanet.  Bu emanete iyi bakmak ve hak ettiği şekilde ona hizmet vermek en önemli görevimiz.

Sıkı dostluklar edindiğimiz, yeni ufuklara yelken açtığımız, kişisel gelişimimize önemli katkılar koyduğumuz bu dernek, bizler için hem önemli bir okul hem de değerli bir evlat.

Çizgisi her geçen gün ilerleyerek yükselen, her yeni üyesi ile daha da güç kazanan derneğimiz, birlik ve beraberliğin önemini, birlikten neler doğabileceğini en iyi bilen – bu olgunun en önemli örneklerinden olan – sivil toplum kuruluşlarından.

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü önceliği, birlik ve beraberlik hassasiyeti ile Gaziantep’e hizmeti kendisine görev edinmiş GAGİAD, bu yolda en önemli gücü kıymetli üyelerinden almakta.

GAGİAD bu yeni dönemde de, şimdiye kadar olduğu gibi, değer yaratmaya, ilklere imza atmaya ve üyeleri ile birlikte topluma birçok farklı alanda hizmet sunmaya devam edecektir.

Yeni dönemimizin hepimize hayırlı, verimli bir dönem olması dileklerim ve en derin saygılarımla…

 

Bora Tezel

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı