2Tarihde ilk defa kız futbol takımı ile turnuvaya katılan Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi kız futbol takımı Hatay Belediyespor’u 2-0 yenerek Türkiye yarı finallerine kalmayı garantiledi. Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Halil KAVSARA,takımı hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmeni Harun KUTLAR desteklerinden dolayı GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL’i teşekkür ziyaretinde bulundu.
GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL, “Öncelikle bu projenin mimarı olan ve gençlerimize gönülden destek veren okul müdürü Halil İbrahim Kavsara ve takımı hazırlamada destek olan Beden Eğitimi Öğretmeni Harun Kutlar’ı kutlar.Bizlere bu gururu yaşatan kız futbol takımının başarılarının devamını dilerim. Kızlarımızın sporla uğraşması bizleri çok mutlu ediyor.” dedi.
Ziyaret Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Halil KAVSARA ve kız futbol öğrencileri tarafından GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*