GAGİAD Kurucu Başkanı Adil Konukoğlu, GAGİAD Genç Topluluğunun ilk toplantısında kanaat önderliği yaparak, gençlerin projeleri hakkında onlarla sohbet etti.

11-14 yaş arası gençlerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kurulan GAGİAD Genç topluluğunun, ilk toplantısına GAGİAD Kurucu Başkanı Adil Konukoğlu katılarak, derneğin vizyon ve misyonu hakkında gençlere bilgi verdi.

Geçmişten örnekler, gelecekten de tavsiyeler veren Konukoğlu; “Başlarken şunu söylemek isterim ki ben bir Gaziantep sevdalısıyım. Yürüttüğüm tüm görevlerimde şehrime ne katabilirim görev duygusuyla işe başlarım. Şunu unutmayın ki şehirler kendi kaderlerini kendileri belirler. Şehirlerin yapılarını, büyümesini ve mutluluğunu arttırmak o şehirdeki insanların elindedir. Doğru seçimler sizi katma değeri yüksek işlere yönlendirir” dedi.

İnsanın yalnızca kendi işinde ya da işletmesinde çalışmanın yetmeyeceğini mutlaka yaşadığı şehir ve ülke içinde çalışması gerektiğini dile getiren Adil Konukoğlu; “Bundan 25 yıl önce GAGİAD’ı kurarken 41 arkadaşımız bir araya geldik. İlk önce şu soruyu sorduk kendimize; bu dernekte amacımız ne olmalı. Bu amaç çerçevesi içinde yol haritamız nasıl olmalı, neleri yapacağız, ne zaman yapacağız, bu yola çıktığımızda karşılaşacağımız problemler nelerdir ve bunları nasıl aşacağız. Burada bahsetmek istediğim en önemli konuda, bunları yaparken hiç bireysel çalışmadığımdır. Ekip çalışması benim için çok değerlidir. Biz GAGİAD’lılar ekip çalışmasıyla her işin üstesinden beraber geldik ve hep beraber başardık. Sizlere en büyük tavsiyem birbirinize saygı duyan ve birlikte çalışıp üreten ekip ruhunu hep içinizde yaşatmanızdır” diye konuştu.

Toplantı GAGİAD Genç topluluğunun Adil Konukoğlu’na sorduğu sorularla ve kendilerine belirledikleri vizyon ve misyonu bulmalarıyla sona erdi.

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.