Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak
30 Ağustos Zafer Bayramını Kutladı:

‘’Geçmişten aldığımız güçle milli birlik ve beraberlik duyguları ile barış ve huzur içerisinde geleceğe yürümeliyiz.’’

Cumhuriyetimizin temel taşı olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızı bu yıl her zamanki gibi gururla kutluyoruz. Ulusumuzun kendi irade ve kararlılığı ile kazandığı bu güzel vatanımız şanlı tarihimizde olduğu gibi zor bir süreçten geçmektedir. Geçmişten aldığımız güçle milli birlik ve beraberlik duyguları ile barış ve huzur içerisinde geleceğe yürümeliyiz. Bugün her zaman olduğundan daha fazla birliğe ve beraberliğe ihtiyacımız vardır.

Ülkemiz büyüyen ilerleyen gelişen bir ülke. Bizler ülkemizi yarınlara daha başarılı daha güçlü ve daha aydınlık bir şekilde taşımak için çalışmaktayız. Bunun içinde siyasi, toplumsal başarıların yanında ekonomik olarak da başarılı olmamız gerekiyor. Güçlü bir toplum güçlü bir ekonomi ile olur. Ülkemizi tehdit eden huzur ve güven ortamımızı sarsan birçok sıkıntılar yaşıyoruz. Bu süreci sağduyu ile güçlü bir şekilde atlatacağımıza inanıyorum. Esas dayanağımız milli iradenin tecelli etmesi ve demokrasi sınavını başarıyla vermemizdir.

Başta Ulu Önderimiz Atatürk ve O’nun silâh arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ile anıyor, aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93.yılını kutluyorum.
Taner ÖZDURAK
Yönetim Kurulu Başkanı

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlidir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.